Vhodný pro citlivé zuby

GentleSonic má více než 18 640  štětin pro to nejjemnější čištění. Sonické čištění je vhodné i pro zuby s odhalenými krčky.

Revoluce v čištění zubů s odhalenými krčky

Máte ustoupené dásně, ať už vinou špatné techniky čištění zubů nebo neodstraněného zubního kamene? Máte-li obnažené zubní krčky doporučujeme sonický kartáček s volbou nízké frekvence kmitů a jemnými štětinami.

Až o 16 000 více vláken než běžný kartáček

Rovný zástřih vláken by nás nutil k vyvíjení přílišného tlaku na kartáček. Různě dlouhá vlákna při čištění díky vysoké frekvenci „obejmou“ povrch zubu a dásní a dostanou se tak lépe i k distálním a mesiálním ploškám zubů. Běžné kartáčky často narušují svými pevnými lamelami dásně, které mohou začít krvácet. S Gentlesonicem jsou vaše citlivé dásně jako v bavlnce.

Odstranění plaku za 2 minuty

Sonická technologie dokáže již za 2 minuty odstranit ze zubů a dásní škodlivý plak i pigmentové skvrny, okysličit dásňový žlábek a pečovat o citlivé dásně. Rychlými kmity se kartáček dostane i do špatně dostupných mezizubních prostor. Při následném mezizubním čištění tak budete nacházet méně nečistot.

Snížení citlivosti na horké a studené nápoje až o 80%

Už žádná bolest při čištění citlivých zubů. Pravidelné používání sonického kartáčku pomáhá předcházet krvácení dásní, citlivosti zubů a zánětům dásní. Citlivost zubů může způsobovat poškozená zubní sklovina. Častější příčinou jsou ale odhalené zubní krčky

31 000 sonických vibrací proti zubnímu plaku

Sonický kartáček disponuje silou 31 000 stěrů za minutu pro účinné čištění plaku a zubního kamene. Sonické kartáčky jsou tak mnohem efektivnější než manuální kartáčky.

miDent si oblíbily tisíce zákazníků po celém světě

Sonického kartáčku jsem se vždy bála, protože mám citlivé dásně a nechtěla jsem, aby mi krvácely. Gentlesonic je ale úplně jiný než ostatní sonické kartáčky. Je opravdu jemný a přesto zuby vyčistí dokonale. 

Dominika K.

Kartáček je fakt super! Je šetrný k dásním a ta jemnost je neuvěřitelná. Dostal jsem jej na narozeniny a určitě koupím i přítelkyni na Vánoce. Doporučuji vyzkoušet, nebudete chtít nic jiného.

Štěpán Ch.

Používám každé ráno a večer a moje zuby jsou krásně hladké, bez skvrn a přijde mi, že se mi už nedělají zubní kazy tak jako dřív. Již po 10 dnech používání se mi zlepšila také citlivost dásní! Doporučuju.

Radka D..

Dentální hygienisté doporučují miDent

Sonický kartáček miDent jsme vyzkoušeli v ordinaci a mohu potvrdit, že je velmi šetrný při čištění citlivých zubů a zubů s odhalenými krčky.

Čistěte si zuby i při sprchování

Nemusíte se bát, používat náš elektrický kartáček například při sprchování, je zcela voděodolný.

4 účinné programy pro bělejší a zdravější úsměv

Uzavíratelné cestovní balení + 2 ks hlavic

Součástí balení je praktické cestovní pouzdro a 2 ks hlavic. Hygienické stylové balení využijete na svých cestách za sluncem nebo třeba do kanceláře.

Elegantní design ladí s každým typem koupelny

Vyberte si ze 3 moderních pastelových barev:

Náhradní hlavice pro celou rodinu

Chce kartáček používat celá vaše rodina? S náhradními hlavicemi se můžete o sonický kartáček podělit nebo si jednoduše dokoupit hlavice po opotřebení těch původních.

Časté dotazy našich zákazníků

Sonická technologie funguje na principu vysokofrekvenčního stírání, kdy kartáčková hlavice stírá zubní plak v určitém rozsahu nahoru a dolů. Tato technika čištění je šetrná k zubům i dásním.

Na rozdíl od ručního kartáčku je sonický kartáček schopen vyvinout až 31 000 kmitů za minutu, což je přibližně 100 × více, než pokud si čistíte zuby ručně. Díky tomu výrazně efektivněji odstraňují zubní plak

Sonický kartáček Gentlesonic je díky svým jemným vláknům více než vhodný pro zuby s odhalenými krčky a osoby s citlivými dásněmi. Kartáček postupně snižuje riziko zánětu, krvácení a ústupu dásní. Sonický kartáček snižuje výskyt krvácení dásní až 2x účiněji než manuální kartáček.

Pro udržení dobrého zdraví ústní dutiny jej doporučujeme používat alespoň dvakrát denně. Ale záleží na vás, zda si budete chtít udržovat zuby bělejší a zdravější. 

Minimální doporučená doba čištění se sonickým kartáčkem Gentlesonic je 2 minuty, abyste ze zubů a dásní odstranili škodlivý plak i pigmentové skvrny.

Náhradní hlavice pro sonický kartáček, které mají 18 640 jemných vláken najdete zde – https://www.mident.cz/produkt/nahradni-hlavice-gentlesonic/

 

Samozřejmě! Našim zákazníkům poskytujeme dvouletou záruku.

Stáhněte si uživatelský manuál