Vhodný pro citlivé zuby

GentleSonic má více než 18 640 hustých štětin pro to nejjemnější čištění. Sonické čištění je vhodné i pro zuby s odhalenými krčky.

Až o 16 000 více vláken než běžný kartáček

Rovný zástřih vláken by nás nutil k vyvíjení přílišného tlaku na kartáček. Různě dlouhá vlákna při čištění díky vysoké frekvenci „obejmou“ povrch zubu a dásní a dostanou se tak lépe i k distálním a mesiálním ploškám zubů. Běžné kartáčky často narušují svými pevnými lamelami dásně, které mohou začít krvácet. S Gentlesonicem jsou vaše citlivé dásně jako v bavlnce.

Odstranění plaku za 2 minuty

Sonická technologie dokáže již za 2 minuty odstranit ze zubů a dásní škodlivý plak i pigmentové skvrny, okysličit dásňový žlábek a pečovat o citlivé dásně. Rychlými kmity se kartáček dostane i do špatně dostupných mezizubních prostor. Při následném mezizubním čištění tak budete nacházet méně nečistot.

miDent si oblíbily tisíce zákazníků po celém světě

Sonického kartáčku jsem se vždy bála, protože mám citlivé dásně a nechtěla jsem, aby mi krvácely. Gentlesonic je ale úplně jiný než ostatní sonické kartáčky. Je opravdu jemný a přesto zuby vyčistí dokonale. 

Dominika K.

Kartáček je fakt super! Je šetrný k dásním a ta jemnost je neuvěřitelná. Dostal jsem jej na narozeniny a určitě koupím i přítelkyni na Vánoce. Doporučuji vyzkoušet, nebudete chtít nic jiného.

Štěpán Ch.

Používám každé ráno a večer a moje zuby jsou krásně hladké, bez skvrn a přijde mi, že se mi už nedělají zubní kazy tak jako dřív. Již po 10 dnech používání se mi zlepšila také citlivost dásní! Doporučuju.

Radka D..

31 000 sonických vibrací proti zubnímu plaku

Sonický kartáček disponuje silou 31 000 stěrů za minutu pro účinné čištění plaku a zubního kamene. Sonické kartáčky jsou tak mnohem efektivnější než manuální kartáčky.

Dentální hygienisté doporučují miDent

Sonický kartáček miDent jsme vyzkoušeli v ordinaci a mohu potvrdit, že je velmi šetrný při čištění citlivých zubů a zubů s odhalenými krčky.

Čistěte si zuby i při sprchování

Nemusíte se bát, používat náš elektrický kartáček například při sprchování, je zcela voděodolný.

4 účinné programy pro bělejší a zdravější úsměv

Uzavíratelné cestovní balení

Ke kartáčku dostanete ZDARMA praktické pouzdro. Hygienické stylové balení využijete na svých cestách za sluncem nebo třeba do kanceláře.

Elegantní design ladí s každým typem koupelny

Vyberte si ze 3 moderních pastelových barev: