DOPRAVA ZDARMA nad 1000 Kč | Platí pro objednávky na výdejní místa GLS

Získej kartáčky ZDARMA a k tomu slevu pro tvé přátele!

Registruj se, doporuč a získej kartáčky ZDARMA

Jak to funguje?

Pošli slevový kód, doporuč kartáčky a vyzvedni si odměnu v podobě sady kartáčků miDent ZDARMA. Nenech si ujít jedinečnou akci, kdy za pouhé doporučení získáš originální kartáčky miDent se silou 18 640 mikrovláken.

S registrací získáš speciální slevový kód, který můžeš poslat svým přátelům a známým. Buď hrdina a pošli kamarádům 10% slevu na nákup!

Za každý nákup s využitím doporučovacího kódu získáváš 1 sadu kartáčků ZDARMA.
Sleduj využití svého kódu v sekci Můj účet!

miDent si zamilovalo a dále doporučilo již přes 20 000 zákazníků

Dlouho jsem hledala kartáček, který bude vyhovovat čištění zubů s rovnátky. Běžné kartáčky nedokázaly vyčistit zuby  dokonale – miDent ANO!

Jana C.

Trpím paradontózou a nejvíce mi krvácejí dásně právě při čištění zubů. MiDent je neskutečně jemný k mým citlivým dásním a nijak je neporaňuje při čištění. 

Petr V.

Kartáčky používá celá naše rodina. Skvěle se nám hodí do koupelny a dlouho vydrží. Jiné kartáčky než miDent bychom už nechtěli.

Iveta P.

Můj 10 letý syn je autista. Přimět ho, aby si čistil zuby běžnými kartáčky, je nesmírně obtížné, protože jsou „příliš tvrdé“. MiDent je super měkký a skvěle čistí.

Eva P.

Bílé zuby jsou pro mě důležité, protože pracuji jako pediatr. Myslel jsem si, že bílé zuby a jemný kartáček nejdou dohromady, ale miDent splňuje obojí.

Martin D.

Štětiny kartáčku jsou super měkké. Koupila jsem kartáček svému muži, kterému krvácejí dásně a už nechce používat jiný. Super je také čistič jazyka na zadní straně.

Klára L.