Pomáháme s následujícími problémy:

Univerzální rovnátka na spaní

Univerzální tvar rovnátek pro různá ústa s odlišnými zubními deformacemi

Rovnátka jsou vyrobena z pevných, ale pružných materiálů, takže vaše zuby mohou zapadnout a přizpůsobit se. Jsou navržena tak, aby vyvíjela tlak na vaši čelist a zuby rovnoměrně.

Oprava držení jazyka a zlepšení dýchání nosem

Při pravidelném nošení v noci vás rovnátka naučí držet jazyk u horní části úst, vytvoříte si návyk dýchat nosem, což má mnoho výhod. Noste rovnátka SpiArovnej celou noc a jednu až čtyři hodiny během dne, když studujete, čtete, sledujete televizi, používáte počítač nebo pracujete.

Lepší kvalita spánku

Rovné zuby

Srovnaný skus

Vyzkoušejte naše rovnátka SpiArovnej,
než utratíte více než 100 000 Kč za běžná rovnátka!

Skřípáte v noci zuby? Můžete si poškodit chrup!

Silné skřípání zubů může poškodit zubní sklovinu i zubní hmotu. V extrémních případech dokonce mohou být zuby obroušeny natolik, že se odhalí zubní dřeň nebo se poškodí korunka. Pořiďte si SpiArovnej a předcházejte těmto závažným problémům.

Cesta za dokonalým úsměvem je rozdělena do tří fází

Změny pocítíte již po pár týdnech.

SpiArovnej™ jsou vyrobeny z netoxických a flexibilních materiálů

Vytváří silný a rovnoměrně rozložený tlak v celé čelisti. Tento tlak zmenšuje mezery, vyrovnává zuby, zlepšuje estetiku obličeje, upravuje čelist a zubní oblouk. Analyzovali jsme více než 2 000 různých čelistí žen a mužů. Použitý materiál sedí na většinu čelistí bez abnormálního posunutí zubů.

SpiArovnej™ vyrovnají úsměv a léčí příčiny křivých zubů

Zatímco běžná ortodontická rovnátka vyrovnávají zuby, SpiArovnej krom rovnání zubů léčí příčiny křivých zubů, těmi nejčastěji jsou: chrápání, špatné dýchání, nesprávné držení úst a jazyka. SpiArovnej fungují stejně efektivně jako jakákoliv jiná běžná ortodontická léčba, pokud jde o zarovnání zubů a uzavírání mezer.

Rovnejte zuby ve spánku

SpiArovnej vyrovnávají zuby, zmenšují mezery a zvyšují estetiku čelisti a obličeje. Naši zákazníci hlásí zlepšení, pokud jde o skřípání zubů, křivé zuby, předkus, chrápání, napětí čelistí, kvalitu spánku a další.

Noste rovnátka, když spíte a bez námahy si vyrovnejte úsměv!

Rovnátka jsou vhodná pro DOSPĚLÉ i DĚTI

Našla jsem produkt SpiArovnej na Facebooku a byla jsem velmi skeptická. Rozhodla jsem je vyzkoušet kvůli ceně a možnosti vrácení peněz. Jsem vážně ráda, že jsem to udělala. Za pouhé dva týdny s D1 už vidím obrovské zlepšení! Vřele doporučuji! *přidaný bonus, pomohlo mi to se skřípáním zubů!

Dominika Š.

Je skvělé, že si rovnátka SpiArovnej můžou cenově dovolit i obyčejní lidé! Jsem moc rád, že existují rovnátka pro noční aplikaci. Nemusím mít drahé celokovové rovnátka, které bych nemohl sundat.

Radek K.

Tříměsíční záruka spokojenosti

SpiArovnej fungují! Vyrovnejte své zuby, zmenšete mezery, zlepšete estetiku obličeje bez nákladné stomatologické léčby.

Nepomohly vám naše rovnátka za 3 měsíce? VRÁTÍME VÁM PENÍZE!

NETOXICKÉ MATERIÁLY

Rovnátka SpiArovnej™ jsou vyrobeny ze 100% netoxických materiálů bez BPA a ftalátů.

GARANCE VRÁCENÍ

V rámci naší politiky 100% spokojenosti nabízíme tříměsíční záruku vrácení peněz.

BEZ KRUTOSTI

Při výrobě SpiArovnej™ nedochází k násilí na zvířatech. Naše materiály jsou veganské.

Tisíce spokojených zákazníků doporučuje tato rovnátka

Skřípání zubů mě trápí, když jsem ve stresu. Dlouhodobě jsem ten problém přehlížel, mé zuby jsou na povrchu nenávratně zničeny. SpiArovnej funguje, škoda jen, že jsem podobné řešení nevyzkoušel dříve. Mohl jsem mít hezké zuby už před pár lety.

Daniel K.

Zubařka mě dlouhodobě upozorňovala na můj předkus horní čelisti, bohužel jsem neměl dostatek financí, abych problém řešil. SpiArovnej jsem vyzkoušel na doporučení kamarádky a nelituji, předkus je menší. Všimla si toho i má zubařka!

Mirek H.

Dlouho se mi nelíbil můj úsměv, na mém instagramu nenaleznete žádnou fotku, kde ukazuji zuby. Po půl roce aktivního používání SpiArovnej jsem konečně přidala jednu fotku s širokým úsměvem na my story a chodí mi spoustu krásných komplimentů!

Dana L.

100% záruka vrácení peněz

✔️ 3měsíční záruka spokojenosti – rovnátka vám nepomohla? VRÁTÍME VÁM PENÍZE! Pokud Vám naše rovnátka nepomůžou, jsme ochotni vám vrátit peníze v plné výši. Stačí kontaktovat náš tým podpory a sdělit nám, že byste chtěli využít „tříměsíční záruku spokojenosti“.

+

✔️ 30denní záruka univerzálního tvaru – nesedí vám naše rovnátka? VRÁTÍME VÁM PENÍZE! Pokud vám SpiArovnej™ nevyhovují, nabízíme 30denní záruku vrácení peněz „bez udání důvodů“. Objednejte si SpiArovnej™ ještě dnes s nulovým rizikem díky naší zásadě 100% spokojenosti! Krásné úsměvy a spokojení zákazníci jsou dvě z našich oblíbených věcí.

Časté dotazy našich zákazníků

Před použitím si vyčistěte zuby, aplikujte SpiArovnej™, nechejte působit během spánku. Taky doporučujeme nasazovat rovnátka na 1 až 4 hodiny během dne, když studujete, čtete, sledujete televizi, používáte počítač nebo pracujete.

Noste rovnátka SpiArovnej™ každou noc během spánku. Taky je dobré mít nasazené rovnátka během dne při studiu, čtení, sledování televize, používání počítače nebo práce.

Léčba SpiArovnej má 3 fáze.

  • D1 (Fáze 1) je měkká. Noste ji každou noc po dobu 1 až 3 měsíců v kuse.
  • D2 (Fáze 2) je střední. Noste ji každou noc po dobu 6 až 8 měsíců v kuse.
  • D3 (Fáze 3) je tvrdá. Noste ji každou noc po dobu 5 až 8 měsíců v kuse.

Pro maximální pohodlí, efektivitu a nejlepší cenu doporučujeme koupit všechny tři stupně najednou.

Ano! Pro výrobu používáme pouze netoxické materiály bez průmyslově chemických látek a ftalátů, které nejsou testovány na zvířatech.

Zde ve společnosti Mident stojíme za naší značkou a produkty. Naše politika je 100% spokojenost. Při nespokojenosti s produktem nabízíme vrácení peněz. Nákup u nás je zcela bez rizika. Doporučujeme pročíst jednotlivé recenze od našich spokojených zákazníků, kteří mají se SpiArovnej osobní zkušenost.

Přestože se SpiArovnej™ nedoporučuje používat osobám mladším 15 let, každý by si měl nacvičit správné polohování jazyka.

 

Samozřejmě! Našim zákazníkům poskytujeme dvouletou záruku.