Zbavte vašeho pejska zubního kamene a plaku z pohodlí domova,

s ultrazvukovým čističem zubů

Zářivě bílé tesáky!

TRUESONIC bezpečně odstraňuje:

Efektivní a zároveň bezpečný díky ultrazvukové technologii

TrueSonic nabízí nejvýkonnější ultrazvukovou technologii na trhu s 36 000 vibracemi za sekundu.

Díky této technologii je extrémně přesný, výkonný a bezpečný. Chceme, aby čištění zubů bylo co možná nejvíce příjemné pro vašeho čtyřnohého miláčka.

O psí dásně se bát nemusíte

Přístroj dokáže rozpoznat zuby od dásní a když se dotkne dásní, tak se automaticky vypne. Když pejsek udělá nečekaný pohyb a TRUESONIC ze zubu sklouzne, ke zranění nedojde.

Bělejší tesáky až o několik odstínů

Narkóza může představovat riziko

Většina hygienických ošetření zubů probíhá v narkóze ve veterinární ordinaci. Riziko narkózy je vysoké a u psů trpících nějakým onemocněním se zvyšuje. S čističem od MiDent svého čtyřnohého parťáka tomuto riziku vystavovat nemusíte!

Hnisavé, nebo shnilé zuby mohou u psů způsobit špatný dech

Naštěstí v mnoha případech zápach z úst psa není způsoben nemocí, ale nedostatkem dentální hygieny. Předcházejte zubním problémům díky čistým zubům vašeho pejska. V této souvislosti je obzvláště důležité a efektivní, abyste pravidelně čistili zuby svého psa.

Veterináři doporučují miDent

Ultrasonický čistič zubů pro psy od miDent jsme vyzkoušeli v ordinaci a mohu potvrdit, že je bezpečný a velmi účinný při čištění. TRUESONIC je vhodný přístroj pro domácí péči o zubní hygienu vašeho psa.

Ultrazvuková technologie

Technologie nabízí 36 000 vibrací za sekundu

LED světla

Vysoce kvalitní LED světla pro detekci nečistot a mezizubního plaku

Komplexní péče

Přístroj čistí, bělí a zároveň odstraňuje zubní kámen a bakterie.

4 Režimy čištění

Intenzitu čištění lze nastavit pomocí 4 úrovní výkonu.

USB Nabíjení

Bezpečné a rychlé nabíjení přes USB.

Šetrný k dásním

Přístroj je bezpečný k dásním. Funguje pouze na zubech.

Časté dotazy našich zákazníků

Pokud máte ultrazvukový přístroj na čištění zubů pro domácí použití, není při používání potřeba speciální chlazení. Domácí ultrazvuková zařízení na čištění zubů mají tendenci pracovat s nižším výkonem a nevytvářejí stejný tepelný efekt jako profesionální ultrazvuková zařízení používaná v zubních ordinacích.

Ultrazvukový čistič zubů pro domácí použití vydává vysokofrekvenční zvuk, který je pro lidské ucho neslyšitelný. Tento zvuk se nazývá ultrazvuk a jeho frekvence je obvykle mezi 20 kHz a 40 kHz.

Ultrazvukové čištění je jednou z nejnovějších technologií ve stomatologii. Jedinci se silnou tvorbou zubního kamene, který nelze odstranit zubním kartáčkem nebo nití doma a vyžadoval by značné oškrábání komerčním odstraňovačem zubního kamene, budou mít z čištění zubů ultrazvukem značný prospěch.


Zde jsou některé z výhod čištění zubů ultrazvukem:

  • Rychlejší než běžné čištění zubů
  • Bezbolestné odstranění plaku a zubního kamene
  • Pomáhá snižovat výskyt zubních skvrn, což má za následek bělejší a zářivější úsměv, než je možné při běžném čištění zubů.

ANO. Přístroj dokáže rozpoznat zuby od dásní a když se dotkne dásní, tak se automaticky vypne. Když pejsek udělá nečekaný pohyb a TRUESONIC ze zubu sklouzne, ke zranění nedojde. Další velkou výhodou je čištění zubů bez rizikové narkózy. S čističem od Mident svého čtyřnohého parťáka tomuto riziku vystavovat nemusíte!

Ultrazvukový přístroj je zcela bezpečný. Měli byste však dbát na dodržování pravidel při práci s ultrazvukovým zařízením:

  • Nemířit hrotem k dásni, už vůbec ne pod úroveň dásně. V případě, že se dotknete dásní, přístroj se automaticky vypne.
  • Setrvávat na jednom zubu do 5 sekund.

Pro udržení dobrého zdraví ústní dutiny u psů doporučujeme čištění zubů alespoň dvakrát měsíčně. Je ale jen na vás, jestli chcete, aby měl váš pes zuby bělejší a zdravější. Někteří naši zákazníci si s sebou na dovolenou berou i zubní čistič pro svého psa.

Samozřejmě! Našim zákazníkům poskytujeme dvouletou záruku.

Stáhněte si uživatelský manuál