Your Cart

Revoluční zubní kartáček se silou 18 640 čisticích vláken

Až o 16 000 více vláken než běžný kartáček

Zubní kartáček miDent s 18 640 extra jemnými mikrovlákny šetrně, ale velmi účinně odstraňuje zubní plak. Díky hustému osazení vlákny se kartáček dostane i na těžko dostupná místa v ústní dutině. Běžné kartáčky často narušují svými pevnými lamelami dásně, které mohou začít krvácet. S miDentem jsou vaše citlivé dásně jako v bavlnce. Kartáček je nabízen ve formě DAY/NIGHT, kdy je každý z kartáčků unikátní svým designem a střižením mikrovláken.

BĚLEJŠÍ ZUBY

miDent chrání zubní sklovinu a dokonale vyčistí celou plochu zubu pro váš bělejší chrup.

I PRO CITLIVÉ ZUBY

Svěřte své citlivé zuby a dásně do té nejjemnější péče speciálně vyvinutých mikro štětin.

8X HLUBŠÍ ČIŠTĚNÍ

Kartáček zajištuje hlubší dosah do mezizubních prostor díky 80 µm tloušťce každé štětiny .

OCHRANA PO CELÝ DEN

Chrání vaše zuby proti nečistotám a zubnímu kameni po celý den i během noci.

miDent si oblíbily miliony zákazníků po celém světě

Nejdřív jsem si myslel, že když mají tolik štětin, tak to dobře nevyčistí, ale opak je pravdou a zuby jsou dokonce vyčištěné lépe, než jsem myslel. Doporučuji i na citlivé dásně.

Jiří H.

Kartáčky jsou extrémně jemné, takže šetrné k dásním a to jsem moc potřebovala. Jsem moc spoko! Doporučuji vyzkoušet, nebudete chtít nic jiného.

Zuzana S.

Používám tuto úžasnou novinku pravidelně ráno a večer a můžu říct, že jsem ještě nezkusila lepší kartáček. Již po 10 dnech užívání se mi zlepšila citlivost dásní. 

Iva B.

Vyberte si z nabídky výhodných balíčků kartáčků miDent

Připravili jsme pro vás ty nejvýhodnější balíčky, kdy můžete získat kartáčky až na 12 MĚSÍCŮ ZDARMA

Vyberte si z nabídky rodinných balíčků kartáčků miDent

Revoluční zubní kartáčky s 18 640 čisticími vlákny nyní najdete v rodinných balíčcích společně s dětskými kartáčky miDent s několika tisíci štětinami pro to nejjemnější čištění.

Zábavná forma čištění dětských zoubků

Kreslený vzhled dětského kartáčku si vaše děti zamilují. Těm nejmenším pomáhá k odbourání nedůvěry v čištění zubů. 

Hlava kartáčku s několika tisíci štětinami skvěle padne do malých dětských úst. Díky speciální poloze zubního kartáčku vyčistí zuby po celé ploše, mnohem efektivněji než klasické dětské kartáčky.

4 barvy pro kluky i holky

Roztomilý vzhled pandy upoutá vaše děti a čištění zubů se stane zábavou. Vyberte si ze 4 barev – zelená, modrá, růžová a žlutá. Baleny jsou v sadách po 2 ks: růžovo-modrá sada a žluto-zelená sada kartáčků.

Dentální hygienisté doporučují miDent

Kartáčky jsme vyzkoušeli v ordinaci a mohu potvrdit, že jsou až překvapivě jemné a účinné při čištění. Kartáčky doporučuji pacientům s citlivými zuby a paradontózou.
V ordinaci dentální hygienistky pečuji také o pacienty s fixními a snímatelnými rovnátky, kteří si tyto kartáčky také velmi oblíbili.

Karolína Jasmína Matějovská DiS.

Dentální hygienistka, Stomatologická ordinace Pragdent, Praha 7

S láskou darované od miDentu

Darujte krásný úsměv

Nové DÁRKOVÉ BALENÍ sady kartáčků miDent potěší každého jak na Vánoce, tak na narozeniny či jako dárek z lásky.

Správná technika čištění s miDentem

Věděli jste, že při čištění je důležitá technika? Spojili jsme se s dentisty, kteří doporučují čistit zuby pod úhlem 45 stupňů. Přiložte kartáček pod tímto úhlem na přechod zubu a dásně a začněte dělat malé kroužky tak, aby se vlákna dostala i mezi zuby. Důležitá je preciznost a pečlivost, nevynechejte žádný zub. Nezapomeňte vyčistit také vnitřní stranu zubu. Je to účinná prevence proti plaku a zubnímu kazu.