Udržte svůj úsměv bílý po celý den

Bělící pero Sensi+ lze bez námahy a účinně použít jako postupné bělící ošetření ke zvýšení bělosti vašeho úsměvu. 

Účinné vybělení zubů za 2 minuty vhodné i na cesty

Bělící pero obsahující naši formuli Sensi+ pro citlivé zuby a jemné odstranění skvrn bez peroxidu je ideální na cesty. 

Efektivní a snadné použití

Před prvním použitím naplňte pero kliknutím na tlačítko, dokud se směs nezačne dostávat ke špičce pera. Zuby před použitím důkladně osušte, usmějte se a natřete na zuby tenkou vrstvu gelu. Počkejte 30 sekund, než zavřete ústa a vyhněte se jídlu a pití po dobu 10-30 minut po aplikaci. Sensi+ Pero lze používat tak často, jak je potřeba.

Revoluční technologie sensi+ pro citlivé zuby bez peroxidu

Nová revoluční bělící receptura, která nezpůsobuje bolest ani citlivost během bělícího procesu. Aktivní bělící složka je bezpečnou a účinnou alternativou peroxidu, která během bělení neuvolňuje volné radikály.

Máte otázky? Máme odpovědi

Před použitím zuby důkladně osušte, usmějte se a natřete na zuby tenkou vrstvu gelu. Počkejte 30 sekund, než zavřete ústa a vyhněte se jídlu a pití po dobu 10-30 minut po aplikaci. Odstraňte proužky a vypláchněte ústa vodou. Používejte proužky Sensi+ tak často, jak je potřeba.

Pero je naprosto bezpečné pro použití při zubních náhradách, protože se jedná o neabrazivní formu bělení, nicméně doporučujeme vyhnout se použití na umělých zubech, protože pouze přirozené zuby mohou být barevně korigovány. Před použitím vždy doporučujeme konzultovat se svým zubním lékařem, abyste se ujistili, že je to pro vás vhodný produkt.

Sensi+ je naše nová revoluční bělící receptura, která nezpůsobuje bolest ani citlivost během bělícího procesu. Aktivní bělící složka je bezpečnou a účinnou alternativou peroxidu, která během bělení neuvolňuje volné radikály.

Podívejte se na další zvýhodněné sady a ušetřete až 20% na celý nákup