Zbavte se nehezké žluté barvy zubů bez rizika poničení skloviny,

s bělícím práškem pro domácí bělení

Jednoduše naneste a užijte si pocit bělejších zubů

Ponořte svůj zubní kartáček s pastou do bělícího prášku Sensi+ stranou dolů tak, aby prášek na zubní pastě přilnul. Poté si čistěte zuby dvě minuty jako obvykle. Vychutnejte si báječnou chuť zubní pasty a zároveň sledujte jak působí náš bělící prášek.

2 metody použití pro krásný bílý úsměv během 1 použití

Existují dva způsoby, jak používat náš prášek Sensi+, s nebo bez zubní pasty. Obě metody jsou účinné, takže si vyberte tu, která vám vyhovuje nejvíce.

  • Aplikujte bez zubní pasty
    • Navlhčete zubní kartáček a setřeste přebytečnou vodu. Ponořte svůj zubní kartáček do nádobky s práškem, aby byly štětiny rovnoměrně pokryty. Důkladně čistětě po dobu 2 minut.
  • Aplikujte pomocí zubní pasty
    • Navlhčete zubní kartáček a setřeste přebytečnou vodu, poté na kartáček naneste zubní pastu. Jemně ponořte zubní kartáček do nádobky s práškem, aby byla zubní pasta rovnoměrně pokryta. Důkladně čistěte po dobu 2 minut. 

Technologie bez peroxidu vhodná pro citlivé zuby

Tradiční bělící prášky používají složení na bázi peroxidu, které může vyvolat citlivost zubů. Obvykle používají abraziva k odstranění povrchových skvrn, které mohou vést k leptání skloviny nebo zvýšené citlivosti. Namísto abrazivní bělící metoda prášek Sensi+ oxiduje skvrny pomocí technologie Sensi (kyselina ftalimidoperoxykapronová) bez peroxidu, aniž by způsoboval jakoukoli bolest nebo citlivost.

Revoluční technologie sensi+ pro citlivé zuby bez peroxidu

Nová revoluční bělící receptura, která nezpůsobuje bolest ani citlivost během bělícího procesu. Aktivní bělící složka je bezpečnou a účinnou alternativou peroxidu, která během bělení neuvolňuje volné radikály.

Máte otázky? Máme odpovědi

Aplikujte bez zubní pasty. Navlhčete zubní kartáček a setřeste přebytečnou vodu. Ponořte svůj zubní kartáček do nádobky s práškem, aby byly štětiny rovnoměrně pokryty. Důkladně čistětě po dobu 2 minut.

Aplikujte pomocí zubní pasty. Navlhčete zubní kartáček a setřeste přebytečnou vodu, poté na kartáček naneste zubní pastu. Jemně ponořte zubní kartáček do nádobky s práškem, aby byla zubní pasta rovnoměrně pokryta. Důkladně čistěte po dobu 2 minut. 

Prášek je naprosto bezpečný pro použití při zubních náhradách, protože se jedná o neabrazivní formu bělení, nicméně doporučujeme vyhnout se použití na umělých zubech, protože pouze přirozené zuby mohou být barevně korigovány. Před použitím vždy doporučujeme konzultovat se svým zubním lékařem, abyste se ujistili, že je to pro vás vhodný produkt.

Sensi+ je naše nová revoluční bělící receptura, která nezpůsobuje bolest ani citlivost během bělícího procesu. Aktivní bělící složka je bezpečnou a účinnou alternativou peroxidu, která během bělení neuvolňuje volné radikály.

Podívejte se na další zvýhodněné sady a ušetřete až 20% na celý nákup