Pomáháme s následujícími problémy:

Univerzální tvar rovnátek pro různá ústa s odlišnými zubními deformacemi

Rovnátka jsou vyrobena z pevných, ale pružných materiálů, takže vaše zuby mohou zapadnout a přizpůsobit se. Jsou navržena tak, aby vyvíjela tlak na vaši čelist a zuby rovnoměrně.

Oprava držení jazyka a zlepšení dýchání nosem

Při pravidelném nošení v noci vás rovnátka naučí držet jazyk u horní části úst, vytvoříte si návyk dýchat nosem, což má mnoho výhod. Noste rovnátka SpiArovnej celou noc a jednu až čtyři hodiny během dne, když studujete, čtete, sledujete televizi, používáte počítač nebo pracujete.

Vyzkoušejte naše rovnátka SpiArovnej, než utratíte více než 100 000 Kč za běžná rovnátka!

Skřípáte v noci zuby? Můžete si poškodit chrup!

Silné skřípání zubů může poškodit zubní sklovinu i zubní hmotu. V extrémních případech dokonce mohou být zuby obroušeny natolik, že se odhalí zubní dřeň nebo se poškodí korunka. Pořiďte si SpiArovnej a předcházejte těmto závažným problémům.

Cesta za dokonalým úsměvem je rozdělena do tří fází

Změny pocítíte již po pár týdnech.

Univerzální tvar a flexibilní netoxické materiály

Rovnátka vytváří silný a rovnoměrně rozložený tlak v celé čelisti. Tento tlak zmenšuje mezery, vyrovnává zuby, zlepšuje estetiku obličeje, upravuje čelist a zubní oblouk. Analyzovali jsme více než 2 000 různých čelistí žen a mužů. Použitý materiál sedí na většinu čelistí bez abnormálního posunutí zubů.

SpiArovnej™ vyrovnají úsměv a léčí příčiny křivých zubů

Zatímco běžná ortodontická rovnátka vyrovnávají zuby, SpiArovnej krom rovnání zubů léčí příčiny křivých zubů, těmi nejčastěji jsou: chrápání, špatné dýchání, nesprávné držení úst a jazyka. SpiArovnej fungují stejně efektivně jako jakákoliv jiná běžná ortodontická léčba, pokud jde o zarovnání zubů a uzavírání mezer.

Rovnejte zuby ve spánku

SpiArovnej vyrovnávají zuby, zmenšují mezery a zvyšují estetiku čelisti a obličeje. Naši zákazníci hlásí zlepšení, pokud jde o skřípání zubů, křivé zuby, předkus, chrápání, napětí čelistí, kvalitu spánku a další.

Noste rovnátka, když spíte a bez námahy si vyrovnejte úsměv!

Rovnátka jsou vhodná pro DOSPĚLÉ i DĚTI.

Funguje to! Vyrovnávají zuby, zmenšují mezizubní mezery, zlepšují zkus a váš úsměv bude dokonalý bez nákladných zákroků u zubaře. Nevidíte benefity po 3 měsících? Vrátíme vám peníze!

Tříměsíční záruka spokojenosti

SpiArovnej fungují! Vyrovnejte své zuby, zmenšete mezery, zlepšete estetiku obličeje bez nákladné stomatologické léčby.

Jak používat rovnátka SpiArovnej™?

 • Noste rovnátka celou noc a 1-4 hodiny během dne.
 • Noste je ve volném čase či při práci.
 • Po použití rovnátka umyjte a uložte do krabičky.
 • Když nasadíte rovnátka poprvé, přední zuby se budou cítit nepohodlně, to je normální jev. Pokud je zjevná bolest, můžete zkrátit dobu nošení a po vymizení citlivosti se můžete vrátit k předepsané době.
 • Proces korekce je rozdělen do tří fází. Po cca 1 měsíci užívání D1 můžete postupně začít užívat D2 během dne.

 • Použijte D2 během dne a D1 během noci. Když se plně přizpůsobíte D2, můžete začít postupně používat D3. Použijte D3 během dne a D2 během noci.

 • Doporučujeme používat SpiArovnej™ každý den, abyste viděli znatelné zlepšení.

 • Většinu času by měla být ústa zavřená. Když jsou rovnátka uvnitř úst, rty by měly být zavřené a dýchání by mělo být prováděno nosem.

Zlepšení lze pozorovat během několika týdnů nošení.

Tisíce spokojených zákazníků doporučuje tato rovnátka

Skřípání zubů mě trápí, když jsem ve stresu. Dlouhodobě jsem ten problém přehlížela, mé zuby jsou na povrchu nenávratně zničeny. Rovnátka SpiArovnej fungují, škoda jen, že jsem podobné řešení nevyzkoušela dříve. Je to jednoduché a mnohem levnější než klasická léčba. Mohla jsem mít hezké zuby už před pár lety.

Daria K.

Zubařka mě dlouhodobě upozorňovala na můj předkus horní čelisti, který byl viditelný i pro mé okolí. Bohužel jsem neměla dostatek financí, abych problém řešila. SpiArovnej od miDentu jsem vyzkoušela na doporučení kamarádky a nelituji, předkus je menší již po 3 měsících. Všimla si toho i má zubařka!

Kate W.

Před deseti lety mi sundali rovnátka, která jsem nosila tři roky. Přesto, že mi pomohly, mi na druhou stranu i trochu uškodily – zhoršila se mi výslovnost – sykám a trochu i šišlám. Rozhodla jsem se zabojovat, a to právě se SpiArovnej od miDentu, které mi kromě jiného pomáhají se správnou funkcí a polohou jazyka. 

Veronika V.

Našla jsem produkt SpiArovnej na Instagramu a byla jsem velmi skeptická. Rozhodla jsem je vyzkoušet kvůli ceně a možnosti vrácení peněz. Jsem vážně ráda, že jsem to udělala. Za pouhé dva týdny s D1 už vidím obrovské zlepšení. Pomohly mi proti chrápání a skřípání zubů. Vřele doporučuji! 

Kristýna N.

NETOXICKÉ MATERIÁLY

Rovnátka SpiArovnej™ jsou vyrobeny ze 100% netoxických materiálů bez BPA a ftalátů.

GARANCE VRÁCENÍ

V rámci naší politiky 100% spokojenosti nabízíme tříměsíční záruku vrácení peněz.

BEZ KRUTOSTI

Při výrobě SpiArovnej™ nedochází k násilí na zvířatech. Naše materiály jsou veganské.

100% garance vrácení peněz

✔️ 3 měsíční záruka spokojenosti – rovnátka vám nepomohla? VRÁTÍME VÁM PENÍZE! Pokud Vám naše rovnátka nepomůžou, jsme ochotni vám vrátit peníze v plné výši. Stačí kontaktovat náš tým podpory a sdělit nám, že byste chtěli využít „tříměsíční záruku spokojenosti“.

+

✔️ 30 denní záruka univerzálního tvaru – nesedí vám naše rovnátka? VRÁTÍME VÁM PENÍZE! Pokud vám SpiArovnej™ nevyhovují, nabízíme 30 denní záruku vrácení peněz „bez udání důvodů“. Objednejte si SpiArovnej™ ještě dnes s nulovým rizikem díky naší zásadě 100% spokojenosti!

Objednejte si rovnátka SpiArovnej ještě dnes se 100% garancí spokojenosti vrácení peněz. Krásné úsměvy a spokojení zákazníci jsou dvě z našich oblíbených věcí.

Časté dotazy našich zákazníků

Před použitím si vyčistěte zuby, aplikujte SpiArovnej™, nechejte působit během spánku. Doporučujeme nasazovat rovnátka na 1 až 4 hodiny během dne, když studujete, čtete, sledujete televizi, používáte počítač nebo pracujete.

Noste rovnátka SpiArovnej™ každou noc během spánku. Taky je dobré mít nasazené rovnátka během dne při studiu, čtení, sledování televize, používání počítače nebo práce.

Léčba SpiArovnej má 3 fáze.

 • D1 (Fáze 1) je měkká. Noste ji každou noc po dobu 1 až 3 měsíců v kuse.
 • D2 (Fáze 2) je střední. Noste ji každou noc po dobu 6 až 8 měsíců v kuse.
 • D3 (Fáze 3) je tvrdá. Noste ji každou noc po dobu 5 až 8 měsíců v kuse.

Pro maximální pohodlí, efektivitu a nejlepší cenu doporučujeme koupit všechny tři stupně najednou.

Ano! Pro výrobu používáme pouze netoxické materiály bez průmyslově chemických látek a ftalátů, které nejsou testovány na zvířatech.

Zde ve společnosti Mident stojíme za naší značkou a produkty. Naše politika je 100% spokojenost. Při nespokojenosti s produktem nabízíme vrácení peněz. Nákup u nás je zcela bez rizika. Doporučujeme pročíst jednotlivé recenze od našich spokojených zákazníků, kteří mají se SpiArovnej osobní zkušenost.

Přestože se SpiArovnej™ nedoporučuje používat osobám mladším 15 let, každý by si měl nacvičit správné polohování jazyka.

 

Samozřejmě! Našim zákazníkům poskytujeme dvouletou záruku.