Zbavte se žluté pigmentace zubů bez rizika poničení skloviny,

s revolučním ošetřením 2v1

Vymažte skvrny dříve než se zuby zabarví

Ošetření 2v1, které funguje tak, že identifikuje a vymaže skvrny ve dvou snadných krocích. Jakmile jsou skvrny identifikovány, můžete je odstranit pomocí speciální pasty, která je součástí balení.

Řekněte sbohem žlutým zubům

Jak funguje označení skvrn a vyleštění pigmentace

  1. Použijte identifikátor skvrn v peru a naneste na každý zub tenkou vrstvu. Oblasti zvýrazněné červeně indikují vyšší koncentraci skvrn nebo nahromadění plaku. 
  2. Naneste bělící pastu na suchý zubní kartáček. Čistěte po dobu 1 minuty a zaměřte se na červeně zvýrazněné oblasti. Poté pusu vypláchněte. 

Gelové pero obsahuje červené barvivo, které se váže na biofilm na sklovině a zvýrazňuje pigmentaci.

Bělící pasta byla navržena jako lešticí prostředek bezpečný pro sklovinu k odstranění povrchových skvrn.

Dva kroky pro bělejší úsměv beze skvrn

Toto dvoufázové ošetření zanechá zuby bělejší, jasnější a zdravější.

Revoluční technologie sensi+ pro citlivé zuby bez peroxidu

Nová revoluční bělící receptura, která nezpůsobuje bolest ani citlivost během bělícího procesu. Aktivní bělící složka je bezpečnou a účinnou alternativou peroxidu, která během bělení neuvolňuje volné radikály.

Máte otázky? Máme odpovědi

Odstraňovač pigmentace zubů miDent využívá technologii korekce barev ke zlepšení vzhledu barvy zubů.  Oxidace zubních skvrn pomocí formule SENSI+ zvyšuje světlost a snižuje sytost žlutých skvrn.

Odstraňovač skvrn 2v1 je naprosto bezpečný pro použití při zubních náhradách, protože se jedná o neabrazivní formu bělení, nicméně doporučujeme vyhnout se použití na umělých zubech, protože pouze přirozené zuby mohou být barevně korigovány. Před použitím vždy doporučujeme konzultovat se svým zubním lékařem, abyste se ujistili, že je to pro vás vhodný produkt.

Sensi+ je naše nová revoluční bělící receptura, která nezpůsobuje bolest ani citlivost během bělícího procesu. Aktivní bělící složka je bezpečnou a účinnou alternativou peroxidu, která během bělení neuvolňuje volné radikály.

Podívejte se na další zvýhodněné sady a ušetřete až 20% na celý nákup