Advertorial

Ultrazvukový přístroj, který okamžitě odstraňuje zubní kámen u psů

Psi již nemusí podstupovat rizikovou anestezii!

Bohužel, stále existují majitelé psů, kteří zubní hygieně svého psa věnují příliš málo pozornosti. Teprve až v případě silného zápachu z úst nebo když pes už nechce pořádně kousat, majitel psa začne problém se zuby řešit. Následuje návštěva veterináře, který ve většině případů navrhne dentální hygienu za použití anestezie.

V důsledku anestezie může dojít ke komplikacím nebo dokonce k úhynu zvířete.

Důsledkem anestezie může být riziko komplikací nebo dokonce úmrtí zvířete. Aby se předešlo riziku anestezie, nabízí dnes trh nespočet možností, jak udržet zuby psů čisté a tím zachovat jejich zdraví.

Proč je zdraví zubů u psů tak důležité?

Zvíře se zářivě bílými zuby je jistě hezké na pohled a žádoucí. Ale o bílé zuby nejde. Chrup je totiž důležitý pro správné trávení. U psů zdravé trávení začíná už v tlamě, a to hned, jakmile vezmou potravu do tlamy a rozžvýkají ji. To je jeden z důvodů, proč by měl být chrup psů zdravý, aby zajišťoval bezvadnou funkci trávení..

Mikrobi

Bakterie

Paraziti

V tlamě se však nachází nespočet zárodků, bakterií a mikroskopických organismů, které tvoří ústní flóru psa. Za normálních okolností je tato ústní flóra v rovnováze a pes zůstává aktivní a zdravý.

Veterinář a čištění zubů

Návštěva veterináře je spojena nejen s vysokými náklady, ale také s rizikem, že pes bude potřebovat anestezii. Dentální hygiena u psů se vždy provádí s veterinární anestezií. Anestezie může u psů způsobit komplikace a dokonce vést k zástavě dechu. Zejména u starších psů nebo psů s existujícími chorobami je toto riziko velmi vysoké.

Vyčistěte psovi zuby doma a ušetřete sobě
i mazlíčkovi spoustu stresu

Naučit psa čistit si zuby a to, že čištění zubů může být zábava, je vlastně docela snadné. Obvykle by se sahání do tlamy mělo naučit hrou, když je pes ještě štěně. Dentální hygienu může mladý pes vnímat jako hru, ale i starší zvířata je možné naučit čistit si zuby hravou formou.

Pokud začnete pomalu a krátce sahat na zuby a odměníte psa, když to dovolí, lze tento proces postupně rozšiřovat. Jakmile se tato hra bude psům zdát příjemná, lze přidat zubní kartáček. Během krátké doby přestane být čištění zubů pro psa velkým problémem. Aby byl výcvik poslušnosti psů úspěšný, měl by být vždy spojen s hrou a odměnou.

3 jednoduché kroky, jak naučit psa čistit si zuby doma pomocí ultrazvuku

1

Seznámení psa s přístrojem

Nechte přístroj zapnutý po krátkou dobu vedle pejska například v jeho pelíšku. Nechte pejska zvyknout si na přístroj.

2

Odměna pro psa

Odměňte psa za to, že se dotkne přístroje, když je zařízení v provozu. Zvykne si tak lépe na zvuk čištění i na dotek přístroje v okolí tlamy.

3

Navykněte psa na ultrazvukové čištění

Začněte ultrazvukovým čištěním jednoho zubu. Po delší přestávce pokračujte dalším čištěním. Nemusíte se bát, přístroj se při styku s dásněmi vypne.

Jaké jsou výhody čištění zubů ultrazvukem?

Nejjednodušší, nejúčinnější a také bezbolestnou dentální hygienu psů usnadňuje použití určitých pomůcek. Ultrazvukový čistič zubů psů je inovativní novinkou na trhu.

Pomocí ultrazvuku odstraníte:

– Zubní plak

– Zbarvení

– Tvrdý zubní kámen

– Zubní plak mezi zuby

– Bakterie

Přístroj dokáže rozlišit zuby od dásní a automaticky se vypne, když se dotkne dásní. Celá procedura je pro psa bezbolestná.

Provádění dentální hygieny doma ušetří psa nejen stresu, ale také anestezie.

Ultrazvukový čistič zubů TrueSonic™ pro psy - nejlepší přítel majitele psa!

S pomocí ultrazvukového čističe zubů Mident nemusíte chodit k veterináři několikrát ročně. Zuby svého domácího mazlíčka můžete profesionálně vyčistit v pohodlí domova.

Speciální cena, pokud si objednáte nyní!

Společnost MiDent, dodavatel Truesonic, souhlasila s nabídkou speciální slevy pro nové zákazníky.

Pokud si objednáte nyní, získáte slevu až 34 %! To je nejnižší cena, jakou kdy Truesonic měl!

Je to jednoduché!

Pokud jste zodpovědným majitelem psa, může to být ta nejlepší investice, jakou jste kdy pro svého psa udělali! Pořiďte si ho ještě dnes a dejte sbohem zápachu z tlamy a zubnímu kameni!

Zkušenosti majitelů psů

 • Lucie Lieblová

  Mám už delší dobu, kupovala jsem, když ho nabízeli pro lidi 🤣jsem naprosto spokojená, zvuk je trochu nepříjemný, ale psi si zvyknou, je to jen o výchově. Za mě skvělý pomocník a žádné zbytečné narkózy.

  17 HOdpovědět14
 • Lenka Macková

  Moc vám děkuji za tento zázrak .Moje fenka má srdeční vadu ve věku 13 let se moc bojíme narkózy .Zoubky po částech čistime jde to moc dobře až bude hotovo nafotime. Děkujeme

  16 HOdpovědět7
 • Aneta Gilová

  Neskutečně Vám děkuju za tenhle zázrak!! Čistila jsem s přestávkami 4hodiny. Náš 18 let starý pejsek měl šílený zubní kámen a teď má zuby jako když mu je vyčistili na veterině v 15ti, ale pod narkózou a od té doby téměř neslyší 😥 kéž bych se o tomhle dozvěděla už dřív. Ptala jsem se i na veterině co můžeme dělat s těma zoubkama ale že už se prý nedá dělat nic, OMYL!!!! Tak moc mě to potěšilo, že si to neumíte představit. Ještě jednou strašně moc děkuju ❤️❤️❤️

  16 HOdpovědět7
 • Monika Frebortová

  Mám doma a super. 15letá Ťapinka čivava měla hodně zubního kamene a podařilo se mi zubní kámen odstranit. 6 letá Sisinka Pražského krysaříka měla taky zubního kamene dost a teď už je to super. Ušetřila jsem spoustu peněz za odstranění zubního kamene. Určitě se cítí miláčci teď lépe. 🐕🐕🐾🐾❤️❤️

  14 HOdpovědět5
  • Iva Šustková

   Monika Frebortová prosím a co ten zvuk, zvládali to? a opravdu se při případném "najetí" na dáseň zastaví? Děkuji za info! 💚

   13 HOdpovědět1
  • Monika Frebortová

   Iva Šustková Určitě doporučuji všem. Budu to zkoušet i na sobě neboť se mi dělá zubní kámen. Pokud bych nekoupila tento čistit zubního kamene, Ťapince,která má 15 let čivavě by se mohl zhoršit zdravotní stav,neboť veterinář mi nedoporučuje uspaní.Nemusela by to prý přežít. Má problémy z únikem moči a vysokou hodnotou jaterních testů. Jsem moc ráda že jsem koupila tento čistit zubního kamene a tím se ulevilo Ťapince a zubního kámen už snad nikde nemá. Sisinka Pražského krysaříka má téměř všude odstraněn zubního kámen,až na poslední stoličky,kde se to špatně čistí neboť Sisinka je trochu divoch. Je to super. Vyplatí se to koupit.🐕🐕🐾🐾❤️❤️🥰🥰😃

   12 HOdpovědět1
 • Re Nata

  Koupila jsem pro sebe a používám jeden nádstavec pro naše dvě fenky Pražského krysaříka. Funguje skvěle a už si zvykají natolik, že jsem se dostala i k zadním zubům. Zevnitř to asi nedám, ale pořád lepší než nic. Rozhodně to oddálí narkózu. Na sobě jsem sama viděla jak se zubní kámen mění v “písek” a feně jsem odstranila velký kus kamene. Za mě naprostá spokojenost.

  15 HOdpovědět3
 • Eva Poluhová

  ak od včerejška ho mám doma a už jsem ho vyzkoušela , pes v pohodě drží , je zvyklý na čištění zubů a opravdu to funguje a zubní kámen jde dolů. 👍

  18 HOdpovědět5
  • Nikola Bros

   Eva Poluhová jen teda dotaz.. Když je zvyklí na čištění zubů, jaktoze má zubní kámen??

   17 HOdpovědět3
  • Eva Poluhová

   Nikola Bros je zvyklý,ale na stoličky dozadu se těžko dostanu,je to trpasličí pudl má malou tlamu ,tak moc dlouho nechce držet,jinak ostatní zuby v pohodě.

   17 HOdpovědět4
  • Nikola Bros

   Eva Poluhová děkuji a teď s odstupem... Řeknete mi prosím, jak jste s tím spokojená? Sundá to zubní kámen?

   16 HOdpovědět3
  • Eva Poluhová

   Nikola Bros ano jde to s tím dobře , byla jsem překvapená, já jsem mu to čistila ze začátku jemně , přejela jsem mu lehce zuby a za 3 dny znova.Nechtěla jsem najednou dlouho abych mu je nepoškodila.Je v návodu psáno,že se musí jezdit po zubu,ale nesmí se zahřát sklovina.Nejdříve jsem to vyzkoušela na svých zubech 😄abych věděla co to obnáší.

   15 HOdpovědět8
  • Nikola Bros

   Eva Poluhová moc vám děkuji za odpověď 👍🙂

   15 HOdpovědět7
  • Marta Janoušková

   Nikola Bros je to jako u lidí. Čistíme si zuby, ale zubní kámen stejně vzniká a zubař jednou za čas musí odstranit.

   12 HOdpovědět5
 • Věra Hladíková

  Koupila jsem pro svého pětiletého pudla, který trpí na zubní kámen. Musím říct, že to funguje. Jde to pomalu, ale jde to. Super, vyhneme se čistění zubů na veterině.

  16 HOdpovědět6
 • Petra Švagrova

  Tak dneska přišel a musím říct že sem nevěřila vlastním očím, kámen je pryč,a zápach z tlamy taky🙂na veterinu samozřejmě chodíme pravidelně, jen se bojím kvůli narkoze, tak sem koupila toto a jsem moc spokojená

  6 HOdpovědět4
 • Alena Turan

  Mám v plánu ho koupit.Veterinářka říkala, že to funguje dobře jen, že bez narkózy nevyčistím zub pod dásní.Což chápu ale lepší něco, než nic.

  2 HOdpovědět2
 • Žaneta Gemov

  Nejlepsi věc co jsem kdy měla
  Fotka po jednom použití
  Vložím i video

  4 HOdpovědět4
 • Adriana Ada

  Děkuju taky jedeme čištění zubního kamene de to skvěle po 10 minutách pauza a nabíjení. Zubní kámen pro roce měl už do půlky hnědý kámen a blížíme se ke konci. Kubík má 9 let a byl před rokem na dentální hygieně pod narkózou 1 zub mu trhal. Vyčistíme a nechám veterinárně jen zkontrolovat.

  7 HOdpovědět12
  • Jolana Čermáková Tichá

   Adriana Ada to je psí zlatíčko 🙂

   6 HOdpovědět8
  • Martas Ejdž

   Adriana Ada tak to je úžasný pes 🙂

   5 HOdpovědět5