Doprava ZDARMA | Platí u objednávek nad 1000 Kč na výdejní místo GLS

-34%

Sada náhradních náplní do Sady na bělení zubů Sensi+

Dentální hygiena

5/5

Doprava zdarma od 1000 Kč

Sada náhradních náplní do Sady na bělení zubů Sensi+ miDent s 32 LED diodami pro citlivé zuby. Viditelné výsledky po prvním použití.

982

Množství

1x ks

2x ks

3x ks

Skladem - nejbližší termín dodání: úterý, 21.05.

Viditelně bělejší zuby za pouhých 16 minut

Bělící sada s technologií Sensi+ pro citlivé zuby posunuje bělení zubů na vyšší úroveň. Profesionální bělení za pouhých 16 minut se zrychlenými výsledky díky 32 LED diodám pro viditelné změny již po jednom použití. Dosáhněte každý den jasnějšího a bělejšího úsměvu s touto inovativní sadou na bělení zubů.

Jednička na trhu s 32 LED diodami s UV fialovým a modrým světlem

Dokonalé řešení pro potřeby bělení zubů. Tato profesionální sada se může pochlubit špičkovou technologií, která využívá Blue&Violet diody a zaručuje bezpečné a efektivní výsledky při několika použitích. 32 LED světel je strategicky umístěno tak, aby zajistilo úplné pokrytí všech viditelných povrchů a zároveň vyzařovalo optimální intenzitu světla potřebnou k účinné aktivaci složek gelu. 

Neutralizujte žlutou barvu díky bělícímu gelu Sensi+

Sada je dodávána s gelovým perem navrženým pro maximální účinnost při odstraňování skvrn z vašich zubů. 

3 účinné ingredience 1 pokročilá receptura

Jak funguje bělící sada Sensi+ od miDent?

  • Ošetření začněte důkladným čištěním zubů po dobu 2 minut před použitím.
  • Vysušte zuby a naneste vrstvu Sensi+ Primeru na každý zub.
  • Před zahájením bělícího ošetření počkejte 10 sekund a nechte Primer působit.
  • Každá náplň obsahuje dostatek gelu pro jedno bělící ošetření. Odšroubujte uzávěr a naneste polovinu na horní část UV zařízení a druhou polovinu na spodní část.
  • Zapněte UV zařízení a vložte jej do úst, dokud se přístroj po 16 minutách ošetření automaticky nevypne. Poté důkladně vypláchněte ústa vodou.

Revoluční technologie sensi+ pro citlivé zuby bez peroxidu

Nová revoluční bělící receptura, která nezpůsobuje bolest ani citlivost během bělícího procesu. Aktivní bělící složka je bezpečnou a účinnou alternativou peroxidu, která během bělení neuvolňuje volné radikály.

Tisíce spokojených zákazníků doporučuje tuto sadu na bělení zubů

Moje zuby byly bělejší hned po prvním použití této sady. Měla jsem zkušenost jen s profesionálním bělením peroxidem. To taky fungovalo, ale moje zuby pak byly ještě dlouho potom velmi citlvé. S bělící sadou jsem dosáhla pěkného úsměvu za dobrou cenu, z domova a bez nepříjemných pocitů.

Andrea K.

Dřív jsem hodně kouřil a pil velké množství kávy. To se podepsalo na barvě mých zubů. Styděl jsem se usmát. Postupně jsem však zaznamenal pozitivní změny, kdy všechno zabarvení a skvrny z mého chrupu mizely. Po bělení v ústech nezůstává nepříjemná chemická pachuť a to je příjemné plus.

Tomáš S.

Tohle bylo úplně první bělení zubů v mém životě. Dlouho jsem vybírala vhodný výrobek a myslím, že jsem si nakonec vybrala dobře. Zuby mám zářivě bílé hned na poprvé. Provedení procedury bylo velmi snadné, a proto plánuji pokračovat v pravidelném užívání tohoto produktu pro udržení dosaženého efektu.

Gabriela N.

Bělící sadu mi doporučila kamarádka. Moc jsem tomu nevěřila, ale protože mé zuby nevypadaly tak, jak bych si představovala, šla jsem do toho. Jsem moc spokojená. Změny už si všimlo i okolí. Bělící sada předčila má očekávání a přinesla mi nejen krásnější úsměv, ale také zvýšenou sebedůvěru. 

Daniela P.

Máte otázky? Máme odpovědi

UV zařízení je voděodolné (IPX6), takže po použití můžete přístroj vyčistit vodou nebo mokrým hadříkem.

Sensi+ technologie byla navržena tak, aby vykazovala optimální výsledky již při 1 ošetření. Maximální výsledky jsou často vidět po 1-2 ošetřeních, takže jakmile budete spokojeni, uschovejte zbývající náplně pro budoucí bělení před důležitou událostí nebo jako bělící podporu. Pro udržení výsledků po 1-2 ošetřeních doporučujeme přerušované používání našich bělicích proužků Sensi+ nebo korektoru žlutých zubů V34 Sensi+.

Sensi+ Primer se používá k zesílení bělícího účinku. Tento nový 3krokový proces ve spojení s UV zařízením přináší profesionální výsledky bělení za pouhých 16 minut.

Abychom se vyhnuli potenciálním negativním účinkům bělení zubů, používáme unikátní složku známou jako Sensi+. Dokáže účinně vybělit skvrny, aniž by ohrozil zdraví zubů, a zanechá váš úsměv zářivější a zdravější.

Některé formy bělení zubů mohou být škodlivé a způsobit trvalé poškození zubů v závislosti na použitých složkách. Negativní účinky jsou nejčastěji pozorovány při použití peroxidu vodíku, který lze nalézt v mnoha různých formách bělení, proto jsme se rozhodli, že peroxid používat nebudeme.

Bělící sada je naprosto bezpečná pro použití při zubních náhradách, protože se jedná o neabrazivní formu bělení, nicméně doporučujeme vyhnout se použití na umělých zubech, protože pouze přirozené zuby mohou být barevně korigovány. Před použitím vždy doporučujeme konzultovat se svým zubním lékařem, abyste se ujistili, že je to pro vás vhodný produkt.

Sensi+ je naše nová revoluční bělící receptura, která nezpůsobuje bolest ani citlivost během bělícího procesu. Aktivní bělící složka je bezpečnou a účinnou alternativou peroxidu, která během bělení neuvolňuje volné radikály.

Podívejte se na naše zvýhodněné sady a ušetřete až 20% na celý nákup

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Sada náhradních náplní do Sady na bělení zubů Sensi+“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Vyberte své hodnocení (1 = špatné, 5 = vynikající)

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a Google, platí zásady ochrany osobních údajů. a podmínky používání..