WATERSONIC™

Ultrazvukový odstraňovač zubního kamene

S inovativní funkcí vodního chlazení AquaCooling™

Dopřejte si doma jednoduchou a spolehlivou dentální hygienu. Se špičkovým ultrasonickým čističem zubů WaterSonic, který je vybavený inovativním vodním chlazením a UV čištěním vody a hlavic, odstraníte zubní plak, kámen a skvrny. Snadno si tak udržíte zdravý chrup, dásně a krásný úsměv. Obsahuje 2 hroty pro ještě účinnější čištění.

Inovativní vodní chlazení a oplach čištěných zubů AquaCooling™

WaterSonic je první ultrazvukový čistič zubů na trhu, který používá vodní chlazení špičky přístroje technologií AquaCooling™. WaterSonic tak může bezpečně pracovat s maximálním výkonem. Silný proud vody navíc oplachuje oblast zubů.

Pomáhá tak efektivně odstraňovat uvolněné částice plaku, zubního kamene a bakterií.

Vysoce efektivní zubní péče

Jednoduchá a bezpečná dentální hygiena z pohodlí domova

Ultrazvuková frekvence s 36 000 kmity pro domácí použití 

Zabudované UV čištění vody a hlavic odstraní 99,9% bakterií

Bezpečně odstraní zubní kámen, plak i odolné skvrny

Inovativní technologie vodního chlazení hlavice AquaCooling™

Bělejší zuby bez kamene a skvrn již po prvním použití

Nejvýkonnější ultrazvuková technologie na trhu s 36 000 kmity za minutu zaručuje dokonalé odstranění odolného zubního kamene, skvrn i plaku. Výsledky uvidíte již po 1. použití!

Odstranění odolného zubního kamene

Odstranění skvrn od cigaret, kávy a čaje

Bezpečný pro dásně

Bezpečnost použití zajišťuje automatická detekce dásně – přístroj rozpozná zuby od dásní a při použití na dásni se automaticky vypne. Díky zmíněné ultrazvukové technologii nebude WaterSonic vibrovat při kontaktu s dásní nebo měkkými tkáněmi. Jeho použití je proto bezbolestné. 

Ušetřete za drahé zubařské zákroky

Pravidelná prevence díky domácí dentální hygieně

Proč utrácet za drahou dentální hygienu, když všechny profesionální úkony zvládnete lehce doma? S ultrasonickým čističem zubů ušetříte za drahé zubařské zákroky způsobené zubním kamenem. S WaterSonic odstraníte:

Usazený zubní plak a kámen

Zubní kámen u kořene zubu

Skvrny od cigaret, kávy a čaje

Plak z mezizubních prostor

Ultrazvuková technologie

Ultrazvuková technologie nabízí 36 000 kmitů za minutu.

4 LED světla

Kvalitní LED světla pro snímání nečistot a osvětlení mezizubních prostor.

Zabudovaná UV dezinfekce

Dezinfekce pomocí ultra fialového záření, které zničí všechny mikroby a bakterie.

Vodní chlazení

Účinná ochrana před přehřátím zubu a čistící hlavice pro efektivní odstranění kamene.

4 čistící módy

Intenzitu čištění nastavíte pomocí 4 úrovní nastavení výkonu – SOFT, NORMAL, MIDDLE, STRONG

USB nabíjení

Bezpečné a rychlé nabíjení pomocí USB. Skvělý parťák na cesty.

S UV čištěním odstraníte až 93% bakterií

Efektivní odstranění bakterií před i po čištění je základem správné zubní hygieny. Čistěte svůj přístroj, vodu i čistící hlavice UV zářením jako v zubní ordinaci.

Přehrát video

Jednoduché a bezpečné použití

Používáno dentisty i pro domácí použití

„Jedno čištění ultrazvukem odpovídá asi ročnímu čištění pouze ručními nástroji. Vzhledem k tomu, že čištění ultrazvukem je mimořádně důkladné při odstraňování plaku a zubního kamene, vyžaduje mnohem menší tlak, zvyšuje komfort pacienta a narušuje biofilm pro dlouhodobější eliminaci bakterií, jsme rádi, že můžeme ultrazvukovou terapii nabídnout i pro domácí použití.“

Zapněte přístroj tlačítkem POWER a vyberte režim

Před/Po každém čištění desinfikujte hrot i vodu

Odstraňujte zubní kámen a skvrny v úhlu 15-30° k zubu

Při čištění průběžně spouštějte vodní chlazení

Užijte si zdravý bílý úsměv bez kamene a skvrn

Profesionální prevence se 4 režimy čištění

Dodržování dentální hygieny je nesmírně důležité pro zdravý chrup. S ultrasonickým čističem zubů to doma zvládnete profesionálně. K dispozici máte 4 režimy čištění.

Jemně odstraňuje skvrny ze zubů a zubní plak.

Vhodný pro pokročilejší odstranění zubního kamene.

Odstraní zubní kámen a skvrny od kouření, čaje a kávy.

Intenzivně odstraní odolný zubní kámen a čistí v silném režimu.

Odstraňte nebezpečný zubní kámen

Radí dentisté a zubaři

Zubní kámen vzniká usazováním zubního plaku na zubech. Obsahuje bakterie, zbytky jídla a sliny. Tento tvrdý nános může vést k závažným problémům, jako je například:

Dobrá volba nikoliv kompromis

Co o nás říkají naši zákazníci

Jsem opravdu spokojená s tímhle čističem. Můj zubní kámen zmizel během několika použití a moje zuby jsou mnohem bělejší a čistší. Inovativní vodní chlazení je skvělé a dělá čištění zubů pohodlnější a bezpečnější.

Jana P.

před týdnem

Darovala jsem čistič ségře a už jsem si ho koupila taky. Zubní plak a kámen mizí rychle a moje zuby vypadají mnohem lépe. UV čištění je taky super, používám ho po každém čištění a cítím se jak u zubaře.

Liliana T.

před 2 týdny

WaterSonic je fantastický! Dlouho jsem hledala něco, co by mi pomohlo s odstraněním zubního kamene doma. Tento produkt překonal moje očekávání. UV čištění vody a hlavic je skvělý bonus, který pravidelně používám.

Klára S.

před 3 dny

Watersonic je nejlepší nástroj pro dentální hygienu, který jsem kdy vyzkoušela. Použití je velmi snadné a výsledky jsou viditelné již po několika dnech. Používám ho pravidelně před důležitými meetingy.

Veronika V.

před 3 týdny

Obsah balení

1x Watersonic Odstraňovač zubního kamene

2x Čistící hlavice z nerezové oceli

1x Dentální zrcátko

1x Kovový klíč

1x Návod k použití

 

Stáhněte si uživatelský manuál

Časté dotazy našich zákazníků

Ultrazvukové čištění je jednou z nejnovějších technologií ve stomatologii. Jedinci se silnou tvorbou zubního kamene, který nelze odstranit zubním kartáčkem nebo nití doma a vyžadoval by značné oškrábání komerčním odstraňovačem zubního kamene, budou mít z čištění zubů ultrazvukem značný prospěch.


Zde jsou některé z výhod čištění zubů ultrazvukem:

  • Rychlejší než běžné čištění zubů
  • Bezbolestné odstranění plaku a zubního kamene
  • Pomáhá snižovat výskyt zubních skvrn, což má za následek bělejší a zářivější úsměv, než je možné při běžném čištění zubů.

Ultrazvukové čištění může být velmi prospěšné pro pacienty se silným plakem nebo zubním kamenem. Je to jeden z nejúčinnějších způsobů, jak se zbavit starých a těžko odstranitelných skvrn, jako jsou ty způsobené kávou nebo cigaretami. Pro osoby s citlivými zuby má čistící jehla menší hroty, které lze použít k dalšímu snížení bolesti. Ultrazvukové čištění poskytuje lidem rychlejší a efektivnější přístup k čištění zubů a zároveň snižuje nepohodlí.

Existuje mnoho ultrazvukových odstraňovačů plaku, ale ty zdaleka nedosahují tak vysokých vibrací a nedisponují funkcí vodní chlazení.

WaterSonic je první ultrazvukový čistič zubů na trhu, který používá vodní chlazení špičky přístroje technologií AquaCooling™. WaterSonic tak může bezpečně pracovat s maximálním výkonem. Silný proud vody navíc oplachuje oblast zubů.  Pomáhá tak efektivně odstraňovat uvolněné částice plaku, zubního kamene a bakterií.

Je velmi důležité po použití dezinfikovat zubní vybavení, aby se zabránilo infekci. Běžné čističe zubů se musí čistit ručně a nikdo na to nemá čas. Čistá hygiena je založena na účinném hubení mikroorganismů ihned po čištění. Ultrafialové záření se používá k čištění vašeho zařízení stejným způsobem, jako se používá v zubních ordinacích. WATERSONIC od miDent je vybaven UV dezinfekčním boxem, který po použití nástroje automaticky zabíjí všechny škodlivé mikroby, takže se nemusíte obávat infekce.

Pro udržení dobrého zdraví ústní dutiny jej doporučujeme používat alespoň dvakrát měsíčně. Ale záleží na vás, zda si budete chtít udržovat zuby bělejší a zdravější. Někteří naši zákazníci si jej vozí s sebou i na dovolenou, protože ten pocit hladkých a čistých zubů je velmi návykový.

Výhodou těchto přístrojů je, že díky ultrazvukovým vlnám dokážou odstranit nečistoty i na těžko dostupných místech a běžný zubní kartáček se tam většinou nedostane. I tak ale doporučujeme používání mezizubních kartáčků či ústní sprchy ke každodenní hygieně.  

WATERSONIC doporučujeme osobám starším 18 let. 

Samozřejmě! Našim zákazníkům poskytujeme dvouletou záruku.